خانه » وبلاگ » شستشوی نمای آجری

شستشوی نمای آجری

شستشوی نمای آجری

عناوین محتوایی که می خوانیم .

شستشوی نمای آجری

از قدیم تا الان همیشه پاکیزگی برای هائز اهمیت بوده و هست، حال برای ظاهر یا نمای ساختمان که جای خود دارد. شستشوی نما آجری آن هم برای آجرنماها به روش های مختلفی انجام میشود که ما در این مقاله به شما می گوییم که چطور نماهای آجری ساختمان به وسیله طناب کاران در ارتفاع شستشو و پاکیزه می شوند.

شستشوی نمای آجری ساختمان با طناب

روش های شستشوی نمای آجری

آجرنماها به دلایل زیادی دچار کثیفی و از دست دادن کیفیت می شوندمثل بارندگی، آلودگی هوا و گرد و غبار! حالا بستگی دارد که چطور به این مشکل بزرگ رسیدگی کنیم، ما برای پاک کردن این آلودگی و جرم ها از روی آجرنماها در ارتفاع از 2 روش عمده استفاده می کنیم که به آن ها اشاره خواهیم کرد. البته همین جا باید بگویم که روش های زیادی برای شستشوی آجرنماها وجود دارد مانند: محلول ها، سنباده و غیره.

شستشوی آجرنما با واترجت

در این روش محلول شستشو و آب را با دستگاه واترجت با قدرت بالا بر روی آجر اعمال می کنیم که باعث می شود حتی قوی ترین جرم های آجرنما از روی آن بلند شود و پاکیزگی دوباره برگردد، این روش معمول ترین روش برای پاک کردن آجرنما در ارتفاع می باشد.

استفاده از سندبلاست در آجرنما

برای پاکیزگی بیشتر، صیقل و جلا دادن به سنگ روش دیگری به نام سندبلاست مرسوم است که در آن سیلیس که نوعی اسید می باشد همراه با دانه های شن به صورت فشار قوی با آب بر روی آجر اعمال می کنیم که باعث براق شدن آجر های نما می شود.

نماشویی آجر نمای ساختمان با طناب

زیبایی پس از شستشو

ما با این 2 روش در ارتفاع می توانیم زیبایی خیلی خوبی را نمای ساختمان یا سازه خود بدهیم . حتی در بعضی موارد ساختمان از روز اول خودش هم بهتر می شود، البته این نکته را باید بازگو کنم که پس از شستشوی آجرنما توسط ارتفاع کاران در حفظ این زیبایی کوشا باشیم و طی زمان های مشخصی آن هارا شستشو دهیم تا جرم ها و کثیفی ها روی آن ماندگار نشوند.

دوام شستشوی آجر نما ها

عوامل موثر زیادی به دوام شستشو بر روی آجرنماها تاثیر دارد. مانند موقعیت جغرافیایی ساختمان که در بعضی نقاط بارندگی زیاد است و بیشتر در معرض آلودگی و جرم هستند. یا بطور مثال شهر های بزرگ مثل تهران که در معرض آلودگی زیاد است جرم های بیشتری را نسبت به شهر های دیگر روی سازه پدیدار می کند. لذا بهتر است پس از شناسایی موقعیت مکانی ساختمان یا برج خود، زمان های بخصوصی را برای شستشوی نمای آجری سازه خود در نظر بگیرید.

حالا چرا نماشویی آجر با طناب؟

به این دلیل که نماشویی آجرنماها یا هر سازه بلند دیگر نیاز به پاکیزگی کامل دارند و باید همه نقاط آن به صورت همزمان تمیز شوند. به همین دلیل طناب کاران می توانند با مانور های خود روی طناب راپل در ارتفاع به تک تک نقاط دسترسی داشته باشند و کورترین نقاط را پاکیزه کنند. پس بهتر است با شرکت آسمان خراش مجری تخصصی خدمات نظافتی کار در ارتفاع تماس بگیرید تا زیبایی ساختمان شما را برگردانند.

شستشو و نظافت نمای آجری ساختمان

کیفیت خوب در کنار مهارت

حال که متوجه شدیم باید جرم گیری نمای ساختمان خود را به طناب کاران برای نظافت بدهیدم باید ببینیم که کدام شرکت خدمات مناسب ارائه می دهد. پس دنبال مجموعه ای باشیم که دارای مدرک معتبر irata برای انجام تمام امور خدماتی نمای ساختمان است. همچنین شما میتوانید با بررسی سریال نامبر تکنسین در سایت ایراتا از صحت این موضوع آگاه شوید.

هزینه شستشوی نمای آجری

خب وقتی نوبت به پرداخت هزینه می شود اول باید ببینیم که نمای آجری ما از کدام دسته است و ساختمان در چه ظاهر و موقعیتی قرار دارد. پس باید با کارشناسان مجموعه تماس حاصل کنیم و بصورت حضوری یا آنلاین برآورد هزینه صورت گیرد. این نکته را بگویم که قیمت های متغیری در سطح بازار برای نماشویی آجر نمای ساختمان وجود دارد و آن را تجربه و مهارت مشخص می کند که لازم است با دید باز به این موضوع نگاه کنیم.

اقدامات ضروری

امیدواریم از این نکات هر چند کوچک استفاده کرده باشیم تا بتوانید نمای آجری ساختمان خود را به یک مجموعه معتبر بسپارید. و این مژده را می دهم که مجموعه آسمان خراش با سال ها تجربه در زمینه شستشوی نما در ارتفاع بهترین تجربه را برای شما رغم می زند. فقط کافیست با شماره های ثابت، همراه و لمس آیکون های کنار صفحه با ما تماس بگیرید تا کارشناسان بصورت رایگان شما را راهنمایی کنند.

021-88051479

021-33616304

0912-0238370

 

 

ارسال یک دیدگاه