درباره مجموعه آسمان خراش

شرکت فنی مهندسی آسمان خراش مجری خدمات تخصصی کار در ارتفاع بدون نیاز به داربست و مدرک معتبر از کشور انگلستان

پیدایش کار در ارتفاع برمیگردد به دهه ی 1930 که پتزل فرانسوی آن را به همگان نشان داد و با تلاش بسیار فراوان در سال 1968 اولین صعود خود را انجام داد و برند PETZL در سال 1970 پدیدار شد.

از آنجایی که ما ایرانیان همیشه به دنبال پیشرفت بوده ایم تیم فنی آسمان خراش با انجام دوره های مهارت راپل توانست مدرک بین المللی این کار را از کشور انگلیس اخذ نماید تا بتواند بهترین کیفیت کار در ارتفاع را به مشتریان ارائه بدهد.ما در شرکت فنی مهندسی آسمان خراش تمام خدمات مربوط به ارتفاع را با بهترین ابزار های سال 2022 در کنار استاندارد های روز دنیا انجام می دهیم .

همیشه استفاده از جنس متریال خوب و عالی در کار ما باعث ارتقا کیفیت و رضایت مندی مشتریان شده است زیرا ما خرید اقلام مصرفی درجه یک را وظیفه خود می دانیم تا بهترین کیفیت را ارائه بدهیم و همین برای ما بهترین تبلیغ است.

تراکم بالای کلان شهر ها همیشه معضل جدی برای ساکنین و مردم ایجاد می کند .اینجا است که وقتی اسم راپل به گوش می رسد باعث خوشحالی آنهایی که می شود که به محیط زیست احترام میگذارند چرا که کار در ارتفاع با طناب برای انجام پروژه های ساختمانی نه باعث آلودگی زیست محیطی می شود نه باعث مزاحمت برای همسایگان.
تیم فنی آسمان خراش با بیش از یک دهه تجربه پروژه های شما را در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت انجام می دهد.