خانه » وبلاگ » نصب بنر و تابلو

نصب بنر و تابلو

عناوین محتوایی که می خوانیم .

نصب بنر و تابلو ها

شرکت فنی آسمان خراش خدمات نصب و نگهداری حرفه ای تابلو و بنر را از هر نوع تابلو، بنر یا رسانه های دیگر در تهران ارائه می دهد. خدمات ما هر گونه عملیات بلند کردن سنگین، دسترسی با طناب ویژه و راه حل های شناور را پوشش می دهد. نصب تابلو/تعویض تابلوی قدیمی و فرسوده هتل ها و برج ها چالش برانگیزترین پروژه نصب تابلوهایی بود که تا به حال در کار ما انجام شده است، اما تیم حرفه ای ارتفاع ما این پروژه های ظریف را به طور یکپارچه به پایان رساند… شما می توانید در مورد نصب این نوع تابلو های جالب بیشتر بخوانید.

آسمان خراش مجری تخصصی کار در ارتفاع خدمات جامعی را برای هر گونه دکوراسیون نمای ساختمان و سایر دکوراسیون فصلی یا نصب تبلیغات با راپل ارائه می دهد. نصب و نگهداری بخش اساسی از خدمات کار در ارتفاع ما است که به طور کامل توسط تیم حرفه ای ما پوشش داده می شود. خدمات نصب تابلو و بنر با طناب و تعمیر آن ها در ارتفاع راه حل های مقرون به صرفه ای را برای شما فراهم می کند تا تمام تصورات خود نسبت به فناوری جدید را عوض کنید.

نصب بنر و تابلو های مکان های ورزشی

مکان های ورزشی، مسابقات، کنسرت ها و غیره فرصت خوبی برای تبلیغ هر محصول، خدمات و غیره هستند، اما این تبلیغات، بنرها، آرم ها و علائم یا تابلوهای نورپردازی باید برای بهترین نتیجه به بهترین منظره برسند. استفاده از مزایای این سرمایه گذاری ها توسط مشتری، نیازمند برنامه ریزی، خروجی و نصب کارآمد و حرفه ای است. آسمان خراش در تهران بزرگ یکی از بهترین و کارآمدترین شرکت‌هایی است که هر تصوری را برای بهترین تبلیغات به واقعیت تبدیل می‌کند، اما فرآیند نصب گاهی اوقات به کمک حرفه‌ای نیاز دارد. تیم حرفه ای شرکت فنی آسمان خراش مجری تخصصی کار در ارتفاع همیشه خوشحال است که بهترین خدمات نصب تابلوهای مدرن را با طناب راپل برای دستیابی به هدف نهایی به مشتریان خود، بدون توجه به بازه زمانی محدود یا پیچیده ترین فرآیند نصب، ارائه می دهد.

شرکت فنی آسمان خراش هر پروژه نصب بنر و تابلو را از طریق دسترسی طناب در تهران تکمیل می کند. تکنسین های حرفه ای ما هر نوع بنر را بر روی هر ارتفاع، یا سطوح شیشه ای بدون نیاز به داربست نصب می کنند. با توجه به قیمت های مناسب و نمای دیدنی بنر تبلیغاتی ، محبوبیت آن روز به روز بیشتر می شود. این یکی از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین راه ها برای نشان دادن بهترین گزینه های خرید یا سایر پیشنهادات به مشتریان است. “بزرگتر بهتر است”، بنابراین کیفیت برای تبلیغات ضروری است. متخصصین کار در ارتفاع ما می توانند از طراحی تا نصب بنر و تابلو با راپل شما را یاری دهند. ما می توانیم تخیل شما را عملی کنیم و تمام جزئیات پروژه تبلیغاتی شما را سازماندهی کنیم.

هر پروژه نصب تابلو و بنر در سایز و ابعاد مختلف با طناب می تواند چالش برانگیز باشد، حتی اگر دسترسی پیچیده باشد یا به روش های خاصی نیاز داشته باشد. کار به صورت افقی بر روی هر سطح ساختمان، تنظیم یک سطح روی بیست متر یا دقیق تر، تعمیر تمام قطعات و حروف به طور کامل به متخصصان آماده و کار تیمی هماهنگ نیاز دارد. یکی از پروژه‌های نصب تابلوهای ما از طریق طناب راپل توسط تیم تکنسین های حرفه‌ای ما در کرج، در بخش روکش تکمیل شده است. تیم ما مجبور شد یک سیستم قلاب‌زنی پیشرفته را راه‌اندازی کند، به صورت افقی روی طناب سطحی به طناب حرکت کند، و تمام حروف آلومینیومی را با دقت دقیق، هماهنگ با نقشه‌ها و نمونه کمک کند. خدمات دسترسی با طناب شرکت آسمان خراش این پروژه نصب تابلوی مدرن را با طناب راپل روی این سطح ظریف را به صورت یکپارچه با حداقل اختلال در این مدرسه و امکانات آن به پایان رساند.

 

نصب تابلوهای LED

 

نصب تابلوهای ال ای دی یکی از متداول ترین کارهای نصب تابلو است. از آنجایی که این راه حل محبوب ترین و دیدنی ترین راه حل در هنگام بروز علائم دائمی یا تبلیغات است، تیم ما به این وظایف خاص تکامل یافته است. هر نصب جدید، حتی جایگزینی، نیازمند راه حل های انعطاف پذیر و خلاقانه برای کارآمدترین نصب است که همیشه چالش برانگیز است، حتی از طریق دسترسی طناب راپل. چراغ ال ای دی نسل بعدی هر نورپردازی و تبلیغاتی است که قدرتمندترین و متنوع ترین امکانات را برای دیدنی ترین منظره فراهم می کند. تیم ما برخی از نصب تابلوهای LED را در این سال نیز انجام داد که اعتبار و شهرت ما را در این صنعت افزایش داد. بزرگترین، نهایی و کاملاً برجسته نصب تابلوهای LED در هتل های معروف در این صنعت قابل توجه است، اما برخی از پروژه های کوچکتر، مانند تابلوهای جانبی و تابلوهای LED “مثلث” در نمای ساختمان ، یا برج های بلند توسط تیم ارتفاع آسمان خراش نیز شایسته چند کلمه هستند…

خدمات نصب تابلو و بنر دسترسی با طناب راپل شرکت فنی آسمان خراش نگهداری کلی هر گونه تبلیغات را در سراسر تهران و ایران انجام می دهد. این خدمات تعمیر و نگهداری تابلوها توسط بخش تعمیر و نگهداری عمومی ما و همچنین پیمانکاران تعمیر و نگهداری املاک ارائه می شود. این شامل تمام تمیز کردن، تعمیر و حذف دوره ای است. تماس با کارشناسان آسمان خراش برای دریافت مشاوره نیز در دسترس است.

قیمت تهیه و نصب بنر

قیمت نصب بنر و تابلو های بزرگ و صنعتی در برج ها، ساختمان ها و حتی در مفازه های تجاری متفاوت است و با توجه به سختی و نوع بنر یا تابلوی انتخابی توسط شما مشخص می شود.

تیم تکنسین های راپل آسمان خراش نصب تابلو و بنر های کوچک و بزرگ را به بهترین نحو ممکن و طی کمترین روز ممکن انجام می دهد. در سال های اخیر نصب تابلو ها و بیلبورد های بزرگ در برج ها توسط راپل هزینه های کمتری نسبت به تکنولوژی های دیگر مثل داربست به جای گذاشته است و مشتریان و مدیران بزرگ کشور از راپل برای نصب، تعمیر و شستشو های بنر و تابلو های خود استفاده می کنند.آسمان خراش مجری تخصصی کار در ارتفاع با داشتن تکنسین های حرفه ای نصب تابلو و بنر کار شما را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد.

 

نصب بنر توسط راپل کاران

نصب بنر توسط راپل کاران نه تنها در نمای ساختمان های بلند، بلکه در سطوح پایین نیز انجام می شود. در هر سمت از ساختمان ، در چیزی که می توانید یک بنر یا تابلو را نصب کنید، راپل کاران موفق تر خواهند بود.

برای نصب بنر از همان مکان، باید دائماً از آن بالا بروید و آن را مرتب کنید. ولی تکنسین های راپل بخش بزرگ را به صورت افقی برای “آونگ” و همان ارتفاع را به صورت عمودی ذخیره می کند. تیم حرفه ای راپل صنعتی امکان بستن با کارابین را به شما می دهد. ابزار لازم که سفت شد. و تکنسین باید با یک دست پایین بیاید و با دست دیگر و پشت ابزار بسته شده پایین بیاید و دوباره به سمت حرکت بالا برود.

نصب بنرهای بزرگ شهری

نصب بنرهای برج های بزرگ به دلایل زیر باید توسط راپل کاران متخصص انجام شود:

– بنر بزرگ مهم است.- بالا بردن بنر بزرگ در تمام نقاط ضروری است، در غیر این صورت می توانید گرومت ها را پاره کنید.

-برای نصب بنر بزرگ باید یوگو را در چند نقطه ببندد، در غیر این صورت وزش باد می تواند نه تنها به بنر و قاب آسیب برساند، بلکه در یک مکان غیر منتظره سقوط کند و یک حادثه ناگوار ایجاد کند.

 

چرا نصب بنر با راپل بهتر از جرثقیل است؟

1. نماها عملاً هرگز کاملاً برابر نیستند.

2. جرثقیل های هر جایی نمیتوانند حرکت کنند و باعث آلودگی ترافیکی می شوند.

3.هزینه جرثقیل به شدت گران است

نصب با کیفیت حرفه ای برای تهران

 

آسمان خراش یک ارائه دهنده قابل اعتماد برای منطقه تهران است. نصب تابلو و بنر تنها یکی از خدماتی است که توسط کادر حرفه ای شرکت آسمان خراش برای مشتریان تجاری ما ارائه می شود. مهم نیست که نقطه دسترسی کجاست، تکنسین های ما می توانند کار با کیفیت را با تاکید بر استانداردهای ایمنی تضمین کنند. مزایای خدمات نصب ما عبارتند از:

نصب در هر نقطه دسترسی چه یک بنر در اطراف حصار پیچیده شده باشد یا یک تابلوی بلند، تکنسین های نصب در آسمان خراش می توانند این کار را انجام دهند.

تکنسین ها می توانند توصیه کنند و از قرار دادن بهینه اطمینان حاصل کنند. این بدان معناست که تابلو یا بنر شما بهترین شانس را برای جلب توجه خواهد داشت.

نصب با کیفیت جذابیت بصری مطلوب را تضمین می کند. تکنسین‌های حرفه‌ای در آسمان خراش مراقبت می‌کنند که یک صفحه نمایش جذاب را حفظ کنند، به این معنی که هیچ چروک یا افتادگی و هیچ حباب هوا برای برهم زدن کیفیت تابلو یا بنر وجود ندارد. این همچنین هزینه های تعمیر یا تعویض را کاهش می دهد. مقررات ایمنی حفظ خواهد شد. با داشتن کادر فنی کاملاً بیمه شده و گواهی شده از تکنسین ها که تحت آموزش مداوم و منظم، همراه با استفاده از تکنیک های دسترسی با طناب قرار می گیرند، می توانید مطمئن باشید که تمام اقدامات ایمنی حفظ خواهد شد. این به معنای نگرانی کمتر برای شما و شرکتتان است.

کارکنان ما اینجا برای شما هستند. ما آماده ایم تا با شما بنشینیم و در مورد نیازهای نصب صحبت کنیم. ما آماده و مایل به مشاوره در مورد بهترین روش ها و گزینه ها برای نصب تابلو و/یا بنر هستیم و در مورد هر گونه نگرانی یا سؤال فنی که ممکن است داشته باشید صحبت خواهیم کرد. آسمان خراش قیمت های مقرون به صرفه ارائه می دهد، بنابراین هیچ تعهدی برای بحث در مورد نیازهای نصب خود با یکی از کارشناسان واجد شرایط ما وجود ندارد.

مهم نیست که چه نوع علامت یا بنری را باید نصب کنید، و مهم نیست که در کجا نیاز به نصب دارید، ما می توانیم با شما همکاری کنیم تا کارهای تجاری، بازاریابی یا اطلاعاتی شما دیده شود. تکنسین های ما در استفاده از تکنیک های دسترسی با طناب و راپل مهارت دارند، بنابراین ما آماده انجام هر کاری هستیم، حتی اگر شرکت های دیگر قادر به انجام آن نباشند. ما اینجا هستیم تا در زمان و نیازهای هزینه ای با شما کار کنیم.

ما با شما کار خواهیم کرد تا بهترین روش ها را متناسب با بودجه شما تعیین کنیم و نصب را متناسب با نیازهای بازه زمانی شما برنامه ریزی کنیم. کارکنان ما متعهد هستند تا اطمینان حاصل کنند که شما بهترین کیفیت را متناسب با نیازهای مالی خود دریافت می کنید. ما همچنین بهترین روش های نگهداری را برای افزایش کیفیت عمر تابلو یا بنر خود به شما توصیه می کنیم.

 

اگر به دنبال یک شرکت مورد اعتماد برای نصب تابلوها و یا بنرهای خود هستید،بهتر است همین امروز با آسمان خراش تماس بگیرید.

ارسال یک دیدگاه