خانه » وبلاگ » پیچ و رولپلاک نما

پیچ و رولپلاک نما

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

عناوین محتوایی که می خوانیم .

پیچ و رولپلاک سنگ ما چیست ؟ فرایند پیچ و رولپلاک نما با کمک دو ابزاری که از پلاستیک و فلز هستند، انجام می‌شود. این فرایند برای حفظ و نگهداری کردن از سنگ نمای ساختمان استفاده می‌شود و حتما باید توسط اشخاصی که توانایی بالایی برای کار در ارتفاعات دارند انجام بگیرد. از آنجایی که امروزه، تعداد ساختمان سنگی در تهران و کرج فراوان شده، تقاضای برای انجام پیچ و رولپلاک سنگ نما در این نواحی زیاد می‌باشد. اگر به فکر انجام پیچ و رولپلاک نمای ساختمان خود هستید، باید حتما از یک اکیپ متخصص در این زمینه که به فرآیند پیچ رولپلاک نما با طناب تسلط کامل دارد، کمک بگیرید. این اکیپ، با تخصص بالای خود می‌توانند مانع ریزش پیچ و رولپلاک نما تا پایان عمر ساختمان شوند.

پیچ و رولپلاک نما در تهران

برای خدمات پیچ و رولپلاک نما در تهران می توانید از تیم آسمان خراش کمک بگیرید .

انواع روش های انجام پیچ و رولپلاک نما

به طور کلی، از پیچ کردن سنگ نما برای جلوگیری از ریزش مصالح و همچنین حوادث جانی یا مالی استفاده می‌شود. شاید فکر کنید که انجام این کار راحت است؛ در صورتی که این گونه نیست و فرآیند پیچ و رولپلاک، در نحوه انجام و حتی متریال‌های مورد نیاز با یک‌دیگر فرق دارند. در حال حاضر، ۳ روش اصلی برای انجام فرآیند پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان وجود دارد که به شرح زیر است.

 1. پیچ و رولپلاک با روش راپل
 2. پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با روش کلایمر
 3. پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست

پیچ و رولپلاک نما توسط راپل

فرایند پیچ و رولپلاک نما توسط راپل، موثرترین راهکار برای حفظ سنگ‌ نمای ساختمان به حساب می‌آید. اما این فرآیند، چه روشی است و چه ویژگی‌هایی دارد؟

 • در روش پیچ و رولپلاک نما توسط راپل، هزینه ‌ها تا 30 درصد کاهش می‌یابند و به خاطر سرعت بالاتری که در مقایسه با داربست دارد، حدودا 60٪ سریع‌ تر انجام خواهد گرفت. 
 • این روش امنیت بیشتری دارد؛ چون که کارگران به وسیله دو طناب محکم به تثبیت سنگ نما می‌پردازند. 
 • برعکس روش داربست که خطر سقوط کارگران را افزایش خواهد داد استفاده کردن از طناب تا امروز هیچ خسارتی نداشته و بهره‌‌وری بیشتر را تضمین می‌‌کند.
 • در این روش، کارگران با استفاده از ابزار‌های خاص راپل، به ‌آسانی و سریع به بخش ‌های گوناگون نما دسترسی پیدا خواهند کرد. 
 • این روش به شدت ایمن بوده و احتیاجی به نصب داربست یا بقیه سازه‌های موقتی نیست. 

پیچ و رولپلاک نما بدون داربست

پیچ رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست، روشی ایمن و بسیار حرفه ‌ای برای تثبیت سنگ  نما می‌باشد که به وسیله افراد ماهر و بدون داربست انجام می ‌گیرد. در این روش:

 • در این روش از دو طناب مقاوم استفاده می‌شود‌. یکی از این طناب‌ها برای تحمل کردن وزن راپل ‌کار استفاده می‌شود و از دیگری هم به عنوان یک طناب پشتیبان (backup) در مواقع اضطراری مثل پارگی طناب اصلی، کمک گرفته می‌شود.
 • روش پیچ رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست، به هیچ داربستی احتیاج ندارد و به همین دلیل، سریع ‌تر و از لحاظ اقتصادی هم ارزان‌تر می‌باشد.
 • این روش برای ساختمانی با دسترسی محدود، بهترین گزینه خواهد بود.
 • در این روش، در صورتی که طناب اصلی راپل‌ کار پاره گردد، طناب پشتیبان، وی را در ارتفاع به طور معلق نگه می‌دارد و امنیتش را تضمین خواهد کرد.

پیچ رولپلاک نما با طناب

وجود ساختمان های بلند در کلان شهر ها نیاز به استفاده از پیچ رولپلاک ساختمان را برای نماهایی با امنیت و اطمینان بالا را افزایش می دهد. با گذشت زمان و عوامل زیست محیطی مانند طوفان باران و غیره سنگ های نمای ساختمان آسیب پذیر می شوند و باید آنها را مقاوم و از پیچ رولپلاک ساختمان برای نما استفاده کرد. در این مقاله شما را با پیچ و رولپلاک نمای ساختمان توسط ارتفاع کاران با طناب آشنا می کنیم.

با توجه به تحقیقات گسترده شرکت آسمان خراش ، بنا به گفته كارگران ارتفاع، ساختمان ها و برج ها و گسترش استفاده از سنگ براي نماي آن ها و عدم رعايت اصول اجراي سنگ نما، مشكلات و خطرات جدي را براي ساكنان، عابران پياده ، ماشین ، موتور و تمام کسانی که در حال عبور هستند را به همراه دارد. برای جلوگیری از ریزش سنگ نما با استفاده از پیچ و رولپلاک می توان ازحوادث جبران ناپذیر آن جلوگیری کرد. پس با ما در این مقاله همراه باشید.

مهمترین دلایل ریزش سنگ های نما

دلایل مختلفی وجود دارند که باعث ریزش سنگ نمای ساختمان می‌شوند. با آگاهی در مورد این دلایل، می‌توان راه حل مشکل را هم پیدا کرد. بیایید با یک دیگر، مهمترین دلیل ریزش سنگ نمای ساختمان و کمک گرفتن از شرکت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در تهران را بررسی کنیم.

 • وجود نداشتن مقاومت کششی کافی در ملات
 • سرد و گرم شدن پیچ و رولپلاک نما در تهران
 • عدم نظارت بر روی مراحل انجام کار
 • تغییرات جوی و آب و هوایی
 • نشست ساختمان
 • زلزله یا حتی پس لرزه‌های آن

چه افرادی در ریزش سنگ نما، مقصر هستند؟

اگر ریزش نما به خاطر دلایلی طبیعی مثل نشست ساختمان یا زلزله رخ دهد، مالکین مقصر خواهند بود. اگر دلیل ریزش سنگ نما، عوامل انسانی مثل عدم اسکوپ پشت سنگ یا نریختن ملات باشد، مقصد اصلی، مهندس ناظر است. همچنین اگر ریزش سنگ نما به خاطر گرما یا یخبندان و همچنین استفاده کردن از ملات بی‌کیفیت باشد، تنها مقصر مهندس سازنده هستند خواهد بود. البته در صورتی که عمر مفید نما هم به پایان خودش رسیده باشد، مقصر مالکین اصلی خواهند بود.

اهمیت پیچ رولپلاک سنگ نما

پیچ رولپلاک سنگ نما، از اهمیت زیادی برخوردار است و به همین دلیل هم می‌بایست توسط متخصصین ماهر انجام گیرد. دلایل اهمیت پیچ رولپلاک سنگ نما عبارت است از:

 1. جلوگیری کردن از سقوط سنگ‌ از روی نمای ساختمان
 2. افزایش ایمنی ساختمان
 3. حفظ زیبایی و ظاهر سنگ نما

قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

به طور کلی، عوامل مختلفی وجود دارند که باعث متغیر بودن قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان خواهد بود. توجه به این هزینه‌ها در زمان انجام کار بسیار مهم خواهد بود. از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم

 • نمونه قرارداد پیچ و رولپلاک نما
 • مدت زمان اجرای پیچ و رولپلاک نما ساختمان
 • خریداری ابزار های مورد نیاز جهت اجرای پیچ و رولپلاک
 • دستمزد کارگران
 • میزان تحمل سنگ توسط پیچ و رولپلاک
 • نوع پیچ و رولپلاک که می‌تواند شامل رولپلاک فیشر و رولپلاک پروانه ای باشد.

راهکارهای مقاوم سازی سنگ نما برای جلوگیری از ریزش

مقاوم‌سازی سنگ نما برای جلوگیری از ریزش با استفاده از روش چسبی یا پیچ کردن سنگ نما انجام می‌شود. به طور کلی، استفاده از این راهکار‌ها به میزان سستی، شلی سنگ نما و ابعاد سنگ وابسته است اما هر دوی این خدمات با طناب انجام می‌گیرند و نیازی به هزینه گزاف داربست نیست.

آیا از ریزش سنگ نمای ساختمان خبر دارید؟؟

آیا تا به حال به این فکر کرده که خطر سقوط ریزش سنگ نما برای ساختمان وجود دارد هر ساله ما شاهد خسارت‌های ناشی از سقوط و ریزش سنگ نما در کلانشهرها جایی که برج و ساختمان های بلند سر به فلک کشیده اند هستیم ما می‌توانیم با جلوگیری از ریزش سنگ نما از خسارت های احتمالی آن بکاهیم

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

پیچ های گالوانیزه سنگ نما

بهترین پیچ ها برای انجام پروژه پیچ و رولپلاک نما، پیچ های گالوانیزه می باشد. که دارای ماده آنتی باکتریال و ضد آب بوده که در اثر باران و برف در فصل سرما زنگ نمیزند. پیچ های گالوانیزه در سایزهای مختلفی ساخته می‌شوند که از سایز ۶ و ۷ برای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان استفاده می کنند.

پیچ و رولپلاک مناسب نوع نما

لازم است از پیچ و رولپلاک متناسب با نوع سنگ ساختمان استفاده کنید. این تشخیص را تیم طناب کار می دهد که چه پیچی مناسب سنگ نمای ساختمان شما می باشد. در خصوص رولپلاک ها باید به این نکته توجه کنیم که در اکثریت پروژه‌ها از رولپلاک توکار استفاده میکنند و کیفیت مطلوبی دارند.

پیچ و رولپلاک سنگ نما

ابزارهای حرفه‌ای

کیفیت تمام پروژه‌های خدمات نما نیازمند ابزار آلات به روز و طناب های برند می باشد. دریل چکشی، بتونه، پیچ گوشتی و طناب های خوب با ارزش هستند و شرکتی که به جنس و ابزارهای خود رسیدگی کند می تواند پروژه پیچ و رولپلاک نما را با بالاترین کیفیت و دقیق ترین زمان انجام دهد.

زمان مناسب پیچ و رولپلاک نما

روزهای سرد و گرم سال تاثیری روی انجام پروژه پیچ و رولپلاک ندارد. و در تمام روزهای سال به جز روزهای سرد ای که دما به زیر صفر درجه سانتیگراد میرسد می توانید پروژه را انجام دهید. دمای زیر صفر درجه به سنگ آسیب رسانده و خاصیت شکنندگی برای سنگ نما ایجاد می‌کنند.

تعرفه خدمات پیچ و رولپلاک نما

در پیچ کردن نما با طناب باید کیفیت در درجه اول و قیمت در درجه دوم لحاظ شود. آسمان خراش مجری تخصصی پیچ و رولپلاک نما دارای کیفیت خوب و قیمت کمتر نسبت به سایر شرکت ها در صنعت راپل می باشد.

اقدام مناسب برای مجری پیچ و رولپلاک نما

لطفاً قبل از انجام کار پیچ و رولپلاک نما توسط ارتفاع کاران همسایگان و ساکنان مجتمع مسکونی یا تجاری را از شروع پروژه در روز به خصوص آگاه سازید. شما با این کار ارزش تیم ارتفاع کاران که از طناب استفاده کرده و به پشت پنجره می رسند را بالاتر می‌برید.

موثرترین عوامل قیمت پیچ و رولپلاک نما

عامل های زیادی در قیمت گذاری پیچ و رولپلاک نمای ساختمان تاثیر مستقیم دارد. به طور مثال جنس سنگ نمای ساختمان، تعداد پیچ هایی که برای باید برای انجام کار استفاده شود در تعیین و قیمت‌گذاری نقش مهمی دارند. فاکتورهای زیادی در برآورد هزینه پیچ و رولپلاک موثر است.

استفاده از متریال درجه یک برای پیچ و رولپلاک نما با کمترین هزینه – گروه فنی مهندسی آسمان خراش

هزینه پیچ و رولپلاک نما

نوع سنگ در پیچ و رولپلاک نما

اینکه ساختمانی قرار است توسط طناب کاران در ارتفاع پیچ و رولپلاک شود و نوع سنگی که در ساختمان یا برج استفاده شده در روند کاری و قیمتی ساختمان به خصوص نمای آن بسیار پر اهمیت است. البته تعداد سنگ های کار شده نیز برای ارتفاع کاران مهم است.

جنس پیچ در قیمت پیچ و رولپلاک نما

در پروژه همواره جنس ساختار پیچ در تعیین قیمت بسیار مهم است. به دلیل آنکه قیمت پیچ های گالوانیزه و قیمت پیچ های آلومینیومی بسیار متفاوت است و امکان دارد پیمانکار قیمت پایینی را برای شما لحاظ کند! اما پیچ کاربردی را در پروژه استفاده نکرده و از پیچ کیفیت پایین تر و ارزانتر استفاده کند.

تیم متخصص پیچ و رولپلاک

طناب کاران در شرکت های مختلفی مشغول به کار های مختلفی در سطح نمای ساختمان ها هستند. لذا یک تیم طناب کار خوب که دارای تجربه کافی و نمونه کار در زمینه پیچ و رولپلاک نما هستند می‌تواند کمک خیلی بزرگی به انجام پروژه سخت پیچ و رولپلاک نما در ارتفاع کند.

مجری پیچ و رولپلاک نما

طناب کاران در قیمت گذاری

ارتباط مستقیمی بین قیمت و طناب کاران وجود دارد چرا؟! به این دلیل که عدم تجربه کافی و کار در زمینه نمای ساختمان می تواند روند انجام پروژه را ضعیف کند. و امکان دارد پیمانکار را از این قضیه سوء استفاده و قیمت را به ازای روزهای اضافی بالا ببرد. شرکت فنی آسمان خراش با تکنسین های ماهر کار در ارتفاع پروژه شما را در کمترین روز ممکن همراه با ضمانت کار و بیمه انجام می دهد.

چرا طناب کاران برای پیچ و رولپلاک نما به صرفه هستند؟

به دلیل آنکه آن ها از پس تمامی خدمات کار در ارتفاع همراه با ابزارهایی مانند دریل چکشی در ارتفاع بر می‌آیند و نیاز نیست ما هزینه گزافی سر نصب داربست در نمای خودمان کنیم. طناب کاران مزاحمتی برای ساکنان و عابرین به وجود نمی آورند.

زمان‌بندی مناسب پیچ کردن نما

شما بهتر است در تمام فصول سال به جز روزهای خیلی سرد که دمای هوا به زیر صفر درجه سانتیگراد میرسد کار پیچ و رولپلاک نما را انجام دهید. روزهای خیلی سرد سنگ را شکننده و آسیب‌پذیر می‌کند. پس در نتیجه کار بیشتری باید صورت گیرد تا سنگ ها به حالت طبیعی خود باز گردند.

گواهینامه ایراتا در پیچ و رولپلاک

مدرک معتبر کار در ارتفاع ایراتا بیان می‌کند که آن شرکت با دارا بودن مهارت می تواند پروژه شما را با تکنیک های روز دنیا در کمترین زمان و با کیفیت بالا تحویل دهد. شرکت آسمان خراش دارای مدرک معتبر ایراتا از اتحادیه انگلستان برای کار در ارتفاع است.

قیمت پیچ و رولپلاک نما در تهران به چه عواملی بستگی دارد؟

کار خوب پیچ و رولپلاک نما قیمت به صرفه است که شرکت آسمان خراش در شهر تهران با شکستن قیمت خود و استفاده از متریال درجه یک اقدام به پیچ و رولپلاک نما میکند. با ما در این مقاله همراه باشید تا این موضوع را برای شما بشکافیم.

خسارت های ناشی از ریزش سنگ نما

تا به حال به خسارت های مالی و جانی از ریزش سنگ های نمای ساختمان فکر کرده اید؟. هر ساله ما طبق تحقیقات خود در زمینه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان شاهد خسارت هایی در مورد ریزش سنگ نمای ساختمان ها هستیم. که مدیران ساختمان با پشت گوش انداختن آن خسارت های زیادی را متحمل شده‌اند.

شما مشتریان عزیز میتوانید برای دریافت قیمت پیچ و رولپلاک نما در تهران و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید – گروه فنی مهندسی آسمان خراش

برآورد هزینه‌ های کار با طناب در پیچ و رولپلاک نما در تهران

از آنجایی که تهران دارای سازه و ساختمان های بلند بسیاری در خود است کار پیچ و رولپلاک را سخت می‌کند. و عوامل زیادی از جمله طول عمر سنگ ساختمان، نوع آسیب به سنگ نمای ساختمان و غیره در قیمت گذاری پیچ و رولپلاک نما در تهران توسط طناب کاران تاثیر دارد. و باید قبل از هر اقدامی مشورت را سرآغاز کار خود قرار دهید.

خدمات مفید طناب کاران در پیچ و رولپلاک نما

طناب کاران در ارتفاع بدون ایجاد مزاحمت برای عابرین پیاده و سواره و رعایت آداب محیط زیست در ارتفاع شروع به کار هایی مانند پیچ و رولپلاک می‌کنند. طناب کاران با مانور های خود در سرتاسر نمای ساختمان با در دست داشتن پیچ و دریل خود کار پیچ و رولپلاک نمای ساختمان را انجام می دهند.

قیمت متریال پیچ و رولپلاک

قیمت جنس های مورد استفاده در پیچ و رولپلاک نما متفاوت است. به طور مثال پیچ های گالوانیزه با دیگر پیچ های کاربردی برای نما فرق می‌کند و در قیمت گذاری کار و پروژه پیچ کردن نما بسیار متفاوت است. یا رولپلاک های توکار از رولپلاک های معمولی قیمت بیشتری دارند.

برتری طناب نسبت به داربست در پروژه های تهران

چون تهران شهری شلوغ و پر ازدحام است، داربست اختلال در رفت و آمد پروژه ها ایجاد می کند. و قیمت هایی به شدت بالا نسبت به طناب کارها دارد. اما طناب کاران بدون مختل کردن محیط پروژه و قیمت مناسب کار پیچ و رولپلاک نما را در تهران انجام میدهند.

روزهای مناسب برای پیچ کردن نما

گرم ترین روزهای سال بیشتر دیده شده که مردم از طناب کاران برای پیچ کردن نمای سنگی ساختمان استفاده کرده اند. اما این باور غلط است شما می‌توانید در روزهای سرد سال هم کار پیچ و رولپلاک نما را انجام دهید. فقط به این نکته باید دقت کنید دمای هوا به زیر صفر درجه نرسد.

حقوق شهروندی در کار ارتفاع کاران

در رعایت حقوق شهروندی کارفرما یا مدیر پروژه باید ساکنان پروژه را از روز انجام کار طناب کاران آگاه کند. طبق شواهد گذشته، ما دیده ایم که مردم و ساکنان از عدم آگاهی دادن کارفرما رنج برده‌اند و در پی روبرو شدن با طناب کاران دچار شوک و تعجب پشت پنجره های خود شده‌اند.

مهارت های لازم پیچ و رولپلاک نما

حتماً به تجربه و نمونه کار مجریان پیچ و رولپلاک نما دقت کنید. چون عدم آگاهی لازم از تجربه پیمانکاران ما را چندین پله به عقب میبرد. کار پیچ و رولپلاک نمای ساختمان آن هم در شهر تهران فقط باید توسط تیم های متخصص و شرکت هایی مانند آسمان خراش که دارای چندین سال تجربه هستند انجام شود.

سنگ نما چیست؟

قطعه ای است که متشکل از سنگ های دگرگونی یا آهکی است و به نام های گوناگونی در سطح بازار موجود می باشد. برای زیبایی و ظاهر بهتر در قسمت فوقانی ساختمان از سنگ نما استفاده می کنند. که دارای طرح و رنگ های متفاوتی می باشد. سنگ نمای ساختمان مانند لباسی در بدن انسان میماند که به آن باید رسیدگی کرد.

پیچ و رولپلاک سنگ های نما با طناب در جهت جلوگیری از سقوط – گروه فنی مهندسی آسمان خراش

مدل های مختلف سنگ نمای ساختمان

سنگ های نمای ساختمان با توجه به نیاز مشتری و دید مردم دارای طرح و رنگ های جذابی میباشد. شما هم اسم سنگ های پرفروش و محبوب نمای ساختمان را شنیده‌اید. تراورتن، مرمر و گرانیت جزو این دسته سنگهای پرآوازه هستند که هر کدام دارای ویژگی های خاص خود می باشند.

استحکام بیشتر با پیچ و رولپلاک نما با طناب

با بالا آمدن علم در سراسر جهان صنعت راپل یا طناب کاران هم پا به ایران عزیز گذاشته و حالا ما شاهد تیم های قوی و حرفه‌ای در کلانشهرها هستیم. پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با طناب بسیار پرکاربرد و دارای سختی زیاد است. اما برای مشتری دارای بیشترین امتیاز نسبت به دیگر تجهیزات می باشد.

از چه پیچی برای نما استفاده می کنیم؟

در پیچ کردن سنگ های نمای ساختمان بهتر است از پیچ های ۵ و ۶ و ۷ که در سطح بازار موجود می باشد استفاده کنید. فقط این نکته را در نظر بگیرید که پیچ گالوانیزه باشد تا با گذشت زمان و آمدن باران و برف دچار زنگ زدگی نشود. نوع پیچ در قیمت کل پروژه تاثیر بسزایی دارد.

رولپلاک تو کار در پروژه پیچ و رولپلاک

همانطور که از پیچ های گالوانیزه خوب استفاده می کنیم بهتر است که از رولپلاک توکار ساختمانی برای پروژه خود توسط طناب کاران استفاده کنید. که وقتی رولپلاک به داخل سنگ فرو رفت باز شود تا با اضافه شدن پیچ به درون رولپلاک استحکام برای برای نگهداری سنگ نما بیشتر شود.

طناب راپل مناسب‌ترین کار

کار با طناب های راپل به پروژه کمک زیادی می کند. ارتفاع کاران طی چندین فرود حرفه‌ای از بالا به پایین به نمای ساختمان مشرف هستند و نمی گذارند هیچگونه درز یا نقطه ای از دید پنهان شود. طناب راپل با قابلیت کشسانی خود به تکنسین ها اجازه میدهد از ابزارآلات به خوبی استفاده کنند.

پیچ کردن سنگ نمای ساختمان

تعرفه پیچ و رولپلاک نما

قیمت انجام پروژه پیچ و رولپلاک نما به نوع سنگ نمای ساختمان، پیچ ها و روپلاک های خریداری شده برای نوع نما و سختی کار محاسبه میشود. آسمان خراش با داشتن مجرب ترین تکنسین های کار در ارتفاع با کمترین قیمت پروژه پیچ و رولپلاک نما را در سرتاسر ایران عزیز انجام میدهد.

خسارات سنگین عدم توجه به نمای ساختمان

وقتی به سنگی که شکسته یا قرار است از نمای ساختمان سقوط کند توجه نکنید یا پیچ و رولپلاک نمای ساختمان را به فراموشی بسپاریم امکان دارد ما به را به خسارت های سنگین مالی و جانی بکشاند. طی سالهای گذشته و آمارهای ما عدم توجه به سنگ نمای ساختمان توسط کارفرمایان کلیه ساکنان ساختمان را به خسارت های مالی بزرگ کشانده است.

چه فاکتور هایی در پیچ کردن سنگ های نما مهم است؟! بهتر است با تماس با گروه آسمان خراش قیمت ها را مقایسه کنید.

اطلاع از تعرفه طناب کاران پیچ و رولپلاک نما

هر شرکت یا مجموعه کار با طناب دارای تعرفه قیمتی متفاوت برای انجام پروژه هایی مانند پیچ و رولپلاک نمای ساختمان هستند. که استفاده از ابزار آلات به روز و متریال های اصلی پیچ و رولپلاک در قیمت گذاری این پروژه ها تاثیر بسزایی دارد. شرکت فنی آسمان‌ خراش دارای کمترین تعرفه پیچ و رولپلاک و بالاترین کیفیت در سطح تهران میباشد.

وظایف طناب کاران در پروژه

طناب کاران در ارتفاع دارای وظایف خاصی هستند که به آنها اشاره می‌کنیم.1: طناب کاران باید کل نما را ارزیابی و گوشه یا درزی را فراموش نکنند.2: طناب کاران باید حرفه‌ای باشند تا در آرامش ساکنان ساختمان مشکلی ایجاد نشود. 3: طناب کاران نباید به نمای ساختمان آسیب برسانند و نما را دچار مشکل کنند.

هزینه های سنگین داربست و کلایمر

حال اگر شما بخواهید پروژه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان را با داربست و کلایمر انجام دهید باید قیمت زیادی را در نظر بگیرید. و همچنین اختلال در روند رفت آمد عابرین پیاده و سواره، کور شدن نمای سازه و آلودگی محیط زیست به وجود می آید. طناب کاران خیلی آرام و آسوده با بالاترین کیفیت کار پیچ و رولپلاک نمای ساختمان را انجام می دهند.

آیا پیچ در قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان تاثیر دارد؟

بله نوع و جنس پیچ در پروژه پیچ و رولپلاک نما در ساختمان تاثیر زیادی دارد. چرا که پیچ اگر دارای سایز مناسب به طور مثال 6 یا ۷ نباشد، استحکام پایین می آید. در نتیجه قیمت هم پایین می آید یا اگر پیچ دارای روکش گالوانیزه ضد آب نباشد باز هم قیمت پروژه را پایین می آورد.

تکنسین های فنی کار در ارتفاع

امروز از راپل یا طناب کاران خیلی استفاده میشود. و پیدا کردن تیم حرفه‌ای در سطح بالا یا دارای تجربه کافی در این زمینه کار سختی است. لذا باید با دید باز به این موضوع نگاه کنیم. شرکت فنی آسمان خراش با دارا بودن تکنسین های فنی و حرفه‌ای در کنار تجربه کافی، پیچ رولپلاک نما را در سطح بالا انجام میدهد.

روز مناسب پروژه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

روزهای گرم و بدون باران یا خشک مناسب کار پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان می باشد. اما روزهایی که احتمال دارد هوا به زیر صفر درجه برسد برای این کار مناسب نیست و شکسته شدن سنگ نما را در پی دارد. از این رو کار را در روزهایی که دمای هوا به زیر صفر میرسد انجام ندهید.

مدرک معتبر در قیمت

طناب کاران دارای قیمت های مختلفی می باشند. حال شرکت یا مجموعه ای مانند آسمان خراش که مدرک بین المللی کار در ارتفاع از اتحادیه انگلستان را دارا می باشد در قیمت پیچ کردن سنگ نمای ساختمان باید تاثیر بگذارد. اما خیلی از طناب کاران با تجربه بالا هستند اما مدرک معتبر ندارند و در آخر انتخاب با مشتری گرامی است.

اجزای تشکیل دهنده نمای ساختمان

قبل از انجام پیچ و رولپلاک نمای ساختمان باید ببینیم که ساختمان ها در قسمت فوقانی یا نما از چه مصالح و اجزایی تشکیل شده اند. نمای ساختمان ها دارای اجزای مختلفی میباشند. مانند سنگ های متنوع نما، پنجره، چوب، کامپوزیت و خیلی موارد دیگر. نمای ساختمان در زیبایی و ظاهر ساختمان بسیار اهمیت دارد و نسبت به بخش‌ های دیگر ساختمان نقش مهمتری را ایفا می کند. از این رو باید در حفظ نگهداری نمای ساختمان کوشا باشیم.

حل مشکل ریزش سنگ نما با پیچ و رولپلاک – گروه فنی مهندسی آسمان خراش

پیچ کردن نمای سنگی

علل خراب شدن سنگ نما چیست؟

علت های مختلفی در خراب شدن سنگ نما تاثیر دارند و می‌توانند به سنگ نمای ساختمان آسیب برساند. عواملی همچون رعد و برق، طوفان زلزله و دیگر عامل ها که هرکدام قسمتی از نما یا سازه ساختمان را خراب میکنند. عدم رسیدگی به خرابی سنگ های نما مدیر یا مسئول ساختمان را به خسارت های مالی گسترده روانه میکند.

نصب سنگ نما با طناب کاران

برای نصب سنگ های نما با پیچ و رولپلاک حداقل دو طناب کار ماهر در کنار هم اول سنگ را به نمای ساختمان متصل کرده و با پیچ کردن آن به نمای ساختمان سنگ را متصل میکنند. برای دیگر سنگ های نمای ساختمان هم احتمال ریزش وجود دارد. از این رو از پیچ و رولپلاک استفاده و تمام آنها را طناب کاران در ارتفاع مستحکم می کنند.

ابزار مورد نیاز طناب کاران برای پیچ کردن سنگ

طناب کاران برای پیچ کردن سنگ نما از ابزارهایی همچون دریل چکشی، طناب هایpetzl، ابزار های اندازه گیری و دقت سنج و پیچ های مناسب در ارتفاع استفاده می کنند. طناب کارها باید ابزارهای خود را به روز نگه دارند چون هر پروژه نسبت به پروژه دیگر متفاوت و نیازمند ابزار کامل است.

متریال کاربردی برای پیچ کردن سنگ نما

جنس درجه یک همیشه در پروژه های مقاوم سازی به خصوص بیچ کردن سنگ نما حرف اول را میزند. پیچ از جنس گالوانیزه خیلی عملکرد خوبی را نشان می دهد و مانع از زنگ زدگی پیچ در اثر آب باران و برف می شود. همچنین از رولپلاک توکار به نسبت رولپلاک های معمولی استفاده بیشتری می شود زیرا استقامت سنگ ها را در نمای ساختمان را تامین میکند.

چرا نمای ساختمان به پیچ کردن نیاز دارد؟

نمای ساختمان ها خیلی پیچیده هستند و این امر در خرابی های گسترده نما بسیار روتین است. نمای ساختمان وقتی به هم بریزد یا حتی تکه های کوچک سنگ نما از نمای سازه حذف شود در نمای ساختمان تأثیر می‌گذارد و همه افراد را نسبت به ساختمان از لحاظ زیبایی و پایداری سست می کند به همین خاطر از پیچ کردن برای حفظ نما استفاده می کنیم.

قیمت پیچ کردن سنگ نمای ساختمان

هزینه‌های انجام پیچ کردن سنگ نما متفاوت است و به جنس سنگ نما، نوع مدل ساختمان و متریال بستگی دارد. و راهکار مناسب مشاوره با خدمات طناب کارها است. آسمان خراش مجری تخصصی خدمات کار با طناب در ارتفاع پروژه پیچ کردن سنگ نما را با کمترین قیمت روز و بهترین متریال های بازار انجام میدهد.

خطرات سقوط سنگ نمای ساختمان

مرحله ریزش سنگ نما یک مرحله قبل تر از جدا شدن سنگ نمای ساختمان است. و در صورت جدا شدن سنگ نما و سقوط آن بر روی عابران پیاده، ماشینها و موتورها میتواند خسارت های مالی و جانی زیادی را در بر گیرد. خطرات سقوط سنگ نما بسیار شایع است و می‌توانید با جستجوی بیشتر در مورد آنها آگاهی خود را بالاتر ببرید.

پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان

جلوگیری از سقوط سنگ نما با پیچ کردن سنگ توسط ارتفاع کاران – گروه فنی مهندسی آسمان خراش

چگونه سنگ ها سقوط میکنند؟

در سقوط کردن سنگ های نما عامل های زیادی دخیل هستند. اما قبل از سقوط سنگ باید به این نکته توجه کنیم که عدم توجه و نادیده گرفتن ریزش کم سنگ ها باعث همچین اتفاقاتی می شود. عواملی همچون باد، طوفان، باران، برف، و رعد و برق می تواند در سقوط سنگ نما از ارتفاع تأثیرگذار باشد.

استفاده از پیچ و رولپلاک برای جلوگیری از ریزش سنگ در نمای ساختمان

در پی زنگ خطر ها برای اینکه از سقوط سنگ های نما جلوگیری کنیم باید از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان استفاده کنیم. تا بتوانید قوای از دست رفته سنگ و استحکام را بازگردانید. پروژه پیچ و رولپلاک نما توسط طناب کاران در ایران بازدهی بیشتری نسبت به داربست دارد و امروزه شاید بالای ۹۵ درصد پروژه‌های پیچ و رولپلاک به طناب کاران میرسد.

بازرسی از پروژه توسط طناب کاران

پس از مشاوره و اقدام به بازدید میدانی از نمای ساختمان شما، طناب کاران متراژ بنا را محاسبه کرده و ضمن اندازه گیری سنگ ها تعداد متریالی که در پروژه باید استفاده شود را یادداشت می کنند. طناب کاران نسبت به ارتفاع ساختمان، طناب های خود و نقشه راه را پیاده سازی کرده و شروع به انجام پروژه در روز مشخص میکنند.

اهمیت طناب کارها در پیچ و رولپلاک نما

نکات مثبت زیادی در رابطه با استفاده از طناب و طناب کاران در ارتفاع وجود دارد طناب کاران با مانور های خود به کل نمای ساختمان دسترسی دارند. هزینه های پروژه های پیچ و رولپلاک با طناب خیلی کمتر از نصب داربست و تجهیزات برقی مثل کلایمر هست. در موضوع زمان هم باز طناب کاران پیشتاز هستند.

کیفیت پیچ خوب برای سنگ نمای ساختمان

پیچ با کیفیت نقش مهمی در پروژه پیچ و رولپلاک دارد. و استفاده از پیچ های باکیفیت همانند پیچ ۵ و ۶ و ۷ گالوانیزه می تواند به طناب کاران کمک کند. پیچ گالوانیزه مقاوم در برابر رطوبت های ناشی از آب باران و برف است و در طول سنگ سالها زنگ نمی زند و اگر گل پیچ ها چهارسو باشند بهتر درون سنگ ها فرو رفته و استقامت سنگ را بالا میبرند.

برآورد هزینه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در ایران

اینکه هر مجموعه یا شرکت قیمت مشخصی برای پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان دارد جای بحث ندارد. اما در پروژه پیچ و رولپلاک نما نوع پیچ، نوع نمای ساختمان و جنس سنگ در قیمت گذاری سهیم هستند. شرکت آسمان خراش مجری تخصصی پیچ و رولپلاک نما در تهران و ایران با قیمتی مناسب کار را به خوبی انجام می دهد.

کارآزمودگی و مهارت

کار در ارتفاع توسط تکنسین های ماهر باید صورت بگیرد که تکنیک های بخصوص را برای هر نما بکار بگیرند. عدم توجه به این موضوع مهم کیفیت پروژه پیچ کردن نمای ساختمان شما به خوبی انجام نمی پذیرد. آسمان خراش با دارا بودن گواهینامه ایراتا دارای تکنسین های مجرب برای خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در شهر تهران می باشد.

ساختمان های سر به فلک کشیده در تهران

هر ساله به تعداد ساخت و ساز های شهر تهران افزوده می‌شود. و تعداد ساختمان‌ها، برج‌ها در شهر بالا می رود. سرانه جمعیت در شهر تهران رو به افزایش است و افراد به دلیل موقعیت کاری به سمت تهران روی آورده‌اند. جایی که ساختمان سازی در شهر بزرگ تهران کمتر از ۵ طبقه ساخته نمی شود.

با پیچ و رولپلاک نما در تهران نمای ساختمان و مجتمع شما تا سال ها زیبایی خود را حفظ میکند – گروه فنی مهندسی آسمان خراش

پیچ و رولپلاک نما تهران

علت شکننده شدن سنگ نما

هوا، باد و باران در شکننده شدن سنگ نمای ساختمان بسیار موثر هستند و می‌توانند به سنگ نمای ساختمان آسیب برساند. طول عمر بنای ساختمان یا استفاده از مصالح غیر مرغوب احتمال خطر شکننده شدن سنگ های نمای ساختمان را بالا می برند. و باعث ضرر و زیان مالی و جانی برای ساکنان ساختمان می‌شوند.

ارتفاع کاران برای پیچ و رولپلاک نما در تهران

سختی کار پیچ و رولپلاک در نمای سنگی ساختمان به خصوص شهر تهران که دارای ساختمان های بلند است بسیار زیاد می باشد. از این رو کارهای پیچ و رولپلاک به طناب کاران داده میشود. تمام طناب کاران با جهش های کاربردی خود در نمای ساختمان همراه با در دست داشتن ابزار آلات به روز کار پیچ کردن سنگ نما را به خوبی انجام می دهند.

حالا چرا پیچ و رولپلاک نما با طناب

به خاطر اینکه اولاً هزینه های نصب داربست و تجهیزاتی مانند کلایمر را نداریم. و می توانیم با طناب طی چند فرود حرفه‌ای در چند روز پروژه را به اتمام برسانیم. داربست و کلایمر باعث شلوغ شدن محله و کور شدن نمای ساختمان می شود. اما در طناب علاوه بر عدم شلوغی به محیط زیست هم بها داده ایم.

خرید بهترین متریال روز

در تلاش برای اینکه از انجام پروژه پیچ و رولپلاک در سطح تهران آگاه باشیم و بتوانیم کار را توسط تکنسین های حرفه ای کار با طناب انجام دهیم. باید از متریال درجه یک استفاده کنیم که علاوه بر جنس خوب استحکام نما را نیز بالا ببرد. پیچ و رولپلاک برای نمای ساختمان در تهران دارای قیمت های گوناگون می باشد.

عدم نصب داربست در پیچ و رولپلاک نما

بله همانطور که اشاره کردیم داربست‌ها مشکل جدی را برای پروژه هایی مانند پیچ و رولپلاک نمای ساختمان که شاید یک الی دو هفته انجام شود به بار می‌آورند. اما این نکته را بگویم که داربست ها در ساخت و سازهای شهر تهران که پروژه شاید به ۶ ماه تا یک سال طول بکشد نقش کامل و خوبی را ایجاد می‌کنند.

ناگفته های قیمت در پیچ و رولپلاک نما در شهر تهران

در قیمت گذاری پیچ و رولپلاک در شهر تهران که قیمت های گوناگونی می دهند، دانستن اطلاعات به بستن قرارداد انجام کار کمک بسزایی می‌کند. به طور مثال عدم گفتن پیچ گالوانیزه و استفاده از پیچ معمولی قیمت را پایین می آورد و همچنین نوع سنگ نما، جنس سنگ و عوامل دیگر در قیمت گذاری دخیل هستند.

ابزار آلات به روز

در شغل ارتفاع و راپل، مارک های معتبر جهانی و ایرانی درجه یک در پیشرفت پروژه پیچ و رولپلاک تاثیر بسزایی دارند. مانند طناب های PETZL که هر طناب کاری از این جنس استفاده نمی‌کند. اما ما در شرکت آسمان خراش با دارا بودن حرفه ای ترین ابزار آلات به روز جهان مانند: طناب دریل و غیره پروژه‌های پیچ و رولپلاک را در سطح بالا انجام می‌دهیم.

چندین مدل سنگ نمای ساختمان

در ساخت ساختمان ها و مجتمع های سرتاسر ایران از سنگ های نما همراه با چوب یا فلز و هر چیزی که زیبایی نما را بیشتر کند استفاده میکنند. سنگهای نما در ایران بیشتر از جنس دگرگونی، آهکی و یا آذرین بوده که با نام برخی از آنها از جمله تراورتن، گرانیت و مرمریت در زندگی روزمره آشنا هستیم.

پیچ و رولپلاک سنگ نما بدون داربست با متریال های مناسب – گروه فنی آسمان خراش

چرا سنگهای نمای ساختمان آسیب پذیر هستند؟

به این دلیل که هر ماده در این کره خاکی دارای طول عمر مفید است و این شامل تمام سنگهای نمای ساختمان هم میشود و باید به آنها رسیدگی کرد. اما از عوامل زیست محیطی دیگر می توان به برف و باران، رعد و برق و طوفان اشاره کرد که هرکدام آسیب‌های جداگونه ای را به نمای سنگی ساختمان وارد می کنند.

پیچ کردن نمای سنگی - مقاوم کردن نمای ساختمان با پیچ و رولپلاک پیچ و رولپلاک نمای سنگی ساختمان با طناب – گ

10 دیدگاه

 1. مهدی مرادی ژوئن 27, 2024 در9:33 ب.ظ - پاسخ

  ممنون از مطلب خوبتون

  • تیم تولید محتوای آسمان خراش ژوئن 28, 2024 در10:45 ب.ظ - پاسخ

   خواهش می کنیم.

 2. رضا ژوئن 27, 2024 در9:39 ب.ظ - پاسخ

  سلام وقت بخیر هزینه پیچ رولپلاک نمای ساختمان رو میفرمایید

 3. علی رضایی ژوئن 27, 2024 در9:43 ب.ظ - پاسخ

  سلام خدمات پیچ و رولپلاک نما میخواستیم

  • تیم تولید محتوای آسمان خراش ژوئن 28, 2024 در10:47 ب.ظ - پاسخ

   سلام . برای خدمات پیچ و رولپلاک نما میتونید با مشاورین ما در تماس باشید .

 4. رضا نظری ژوئن 28, 2024 در10:14 ب.ظ - پاسخ

  سلام وقتتون بخیر. برای پیچ و رولپلاک نما میتونید تشریف بیارید محل ما ؟

  • تیم تولید محتوای آسمان خراش ژوئن 28, 2024 در10:48 ب.ظ - پاسخ

   سلام وقت شماهم بخیر .. اگر منظورتون برای روند قرارداد هست بله خدمت میرسیم .

 5. نادری میری جولای 1, 2024 در2:03 ق.ظ - پاسخ

  سلام.. هزینه های پیچ و رولپلاک نما را نمیگذارید تو سایت؟

  • تیم تولید محتوای آسمان خراش جولای 1, 2024 در12:25 ب.ظ - پاسخ

   سلام . برای اطلاع از قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان باما در تماس باشید .

ارسال یک دیدگاه